Everything Must End

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum w budowie. Za niedługo otwarcie!

#1 2014-10-03 16:31:31

Shitai

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-30
Posty: 50
Punktów :   

Regulamin

1. Administartor zastrzega sobie prawo do modyfikowaniu regulaminu.
2. Dołączając do forum automatycznie akceptujesz regulamin.
3. Jeśli złamiesz regulamin nie przyjmuję usprawiedliwień typu "nie czytałem regulaminu" itd.
4. Można przeklinać na fabule, jeśli taki właśnie charakter ma nasza postać. W pogaduchach proszę ograniczać do minimum wszelkie wulgaryzmy.
5. Nie zabraniam tworzenia multikont, ale proszę to robić z umiarem.
6. Gdy administrator/moderator się pomyli zwróć uwagę, przecież jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełniać niekiedy błędy.
7. Gdy piszesz w fabule i opuszczasz dane miejsce musisz napisać wyszedłem/wyszłam [lub inne słowa temu odpowiadające, jak np. wybiegłem/am]. Tak samo postępuj w przypadku "wchodzenia" do jakiegoś miejsca.
8. Nie można być w kilku miejscach naraz.
9. Nie można zabić czyjejś postaci bez uczciwej walki między postaciami[chodzi mi tu o przykładowe rzucenie nożem z ukrycia i zabicie czyjejś postaci jednym ruchem - tak nie można robić, chyba że osoba, do której należy postać, która ma zostać zabita się na to zgodzi. Jeśli chcesz kogoś zabić musisz sprowokować walkę i pokonać danego osobnika podczas niej, ewentualnie gdy podczas walki osoba, do której należy postać zabijana poprosi cię abyś jej nie zabijał to możesz się zgodzić lub nie - to już tylko kwestia twojej kultury].
10. Bądźmy dla siebie mili, rozumiem że ktoś może komuś nie przypaść do gustu, ale proszę przynajmniej nie mieszać prywatnych spraw z fabułą i odwrotnie.
11. Życzę miłej zabawy! C:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acvstppbf.pun.pl www.nosferatos.pun.pl www.svrkiller.pun.pl www.hamar.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl